CBS de Rank
Opgang 3
1689KZ  Zwaag
0229 277095
info@rank.nl

 

 

 

 

 

Welkom bij basisschool de Rank

 

Welkom bij basisschool De Rank. Op deze site laten wij u graag kennismaken met onze school. U kunt foto's bekijken en nieuws lezen maar ook bijvoorbeeld onze schoolgids downloaden, de agenda inzien en nog veel meer! 

 

Groep 8 afscheidsavond

13 Jul 2016

 

 

Tijdens de afscheidsavond werd groep 8 verrast met een Lip-dub, gemaakt door alle meesters en juffen van De Rank.

 

Afscheid juf Joyce

13 Jul 2016

 

 

Juf Joyce heeft afscheid genomen van De Rank, van al haar collega's en van het prachtige vak. We hebben haar de afgelopen week goed in het zonnetje gezet. Op woensdag nam zij afscheid van alle kinderen en werd er in alle klassen iets speciaals georganiseerd voor deze lieve, knuffeljuf. Alles is vastgelegd op film en dit kunt u hier bekijken. Juf Joyce, geniet van je pensioen, Gods zegen!

Uitzwaaien groep 8

12 Jul 2016

 


Vandaag hebben we groep 8 uitgezwaaid. De hele school heeft ze letterlijk naar buiten zien glijden. Vanavond nog een groot feest met de eindmusical en dan vakantie.

 

 

Sportdag

27 May 2016

Schoolreisje groep 3,4,5

20 May 2016

Meiden Cruijffcourt Schagen

11 May 2016

Stomme films groep 7

13 Apr 2016

In groep 7 hebben de kinderen allemaal een eigen script geschreven n.a.v. ons project "De geschiedenis van beeld en geluid".
Een paar scripts zijn hierna uitgekozen om echte "stomme films" van te maken. Zie hier het resultaat.

 

Projectpresentatie De geschiedenis van...

13 Apr 2016

 


Het grote schoolproject hebben wij afgesloten met een prachtige presentatie. In iedere klas is het thema "De geschiedenis van..." op een prachtige manier tentoon gesteld. Hieronder de foto's van de afsluiting.

 

Vorige | 17-24 / 128 | Volgende