CBS de Rank
Opgang 3
1689KZ  Zwaag
0229 277095
info@rank.nl

 

 

 

 

 

Welkom bij basisschool de Rank

 

Welkom bij basisschool De Rank. Op deze site laten wij u graag kennismaken met onze school. U kunt foto's bekijken en nieuws lezen maar ook bijvoorbeeld onze schoolgids downloaden, de agenda inzien en nog veel meer! 

 

Verjaardag juf Jannie/Francis

29 May 2017

 


Juf Jannie en juf Francis hebben hun verjaardag gevierd. Ze gingen met hun groep naar de stadsspeeltuin. Een feestje!
 

Schoolreisje groep 3 4 en 5

11 May 2017

 


Het schoolreisje van groep 3, 4 en 5 is ook op foto vastgelegd. Veel kijkplezier.

Paasviering

13 Apr 2017Foto's van een bijzonder mooie paasviering. Mooie liederen gezongen en een speciale schoolband trad op. 2 kinderen uit groep 8 hebben het paasverhaal voorgelezen. Ook de rest van de dag stond in het teken van Pasen. Wat prachtig om dit verhaal ieder jaar weer met elkaar te beleven!

 

Alle kinderen uit groep 8 zijn geslaagd!

05 Apr 2017

 

Het is goed als iemand op straat ligt en je weet hoe je iemand kan helpen. Daar hebben de kinderen hard voor geoefend en hard voor geleerd. Kinderen willen helden zijn en kunnen helden zijn. Met een Diploma Jeugd Eerste Hulp zijn ze in staat een heldendaad te verrichten. Vandaag hebben alle kinderen van groep 8 hun Jeugd EHBO diploma gehaald. Een hele knappe prestatie! Van harte gefeliciteerd allemaal!

Projectpresentatie natuur

29 Mar 2017

Uil in de klas

24 Mar 2017

 

 

In groep 5B hebben we het tijdens het project over vogels in Nederland. 
Mariska, de moeder van Justin in groep 1/2 C en Thijmen in groep 3A kwam langs met kerkuil Freek. 
We mochten kijken naar deze vogel en zoveel vragen stellen als we wilden. 
En als afsluiter mocht iedereen Freek even vasthouden. 
Het is een prachtige vogel en we hebben genoten van de 45 minuten dat jullie bij ons waren. Ze waren zo om.
Bedankt Mariska!

Meester Dirk 40 jaar meester

21 Mar 2017Vandaag vierden we een bijzonder jubileum. Meester Dirk is 40 jaar meester! Hij werd verrast met een ontbijt, samen met zijn groep 8 en collega's. Een hele mooie manier om dit feit te vieren.

 

Juf Mariette 50 jaar

14 Feb 2017

 


Vandaag is juf Mariëtte 50 jaar geworden. Dat hebben we natuurlijk gevierd. Alle kinderen hadden een bloem meegenomen voor deze lieve juf! Ze stond te stralen.

Vorige | 9-16 / 135 | Volgende